`Ржан двопек

Тежина : 180g

Елит – `ржаниот двопек e совршен избор за избалансирана исхрана.  Мек, крцкав и богат со влакна, овој двопек е идеален за различни  комбинации и ќе ги задоволи и најспецифичните вкусови. Достапен во пакување од 180g.

  • kcal /100g 180g
pchenichno_integralen_bez_sol

Рецепти
...

xasx

КРОКЕТИ ОД ПЧЕНКАРНО БРАШНО

pojadok_-jajca_leb_parcinja

Појадок со јајца и леб на парчиња

otvoren_sendvic_piperka_kaskaval

Отворен сендвич со пиперка и топен кашкавал

klub_sendvic_svez_zelencuk

Клуб-сендвич со свеж зеленчук

sendvic_pilesko_file_senf

Сендвич со пилешко филе и сенф

sendvic_tuna_crvena-piperka

Сендвич со туна и црвена пиперка

pecen_leb_-feta_domati

Печен леб со фета сирење и домати

sendvic_krem_sirenje_misirka_marula

Сендвич со крем-сирење, месо од мисирка и марула

Сите рецепти