Пченичен двопек со ’рж

Тежина : 250g

‘Ржаниот двопек на парчиња од Жито Лукс претставува одлично дополнување на оброкот во секоја пригода, особено за љубителите на здравата исхрана. Завиткан во три пакувања, овој производ е постојано свеж за консумација. Достапен во картонско пакување од 250g.

  • 408 kcal /100g 250g
pchenichen_dvopek_so_rz

Рецепти
...

xasx

КРОКЕТИ ОД ПЧЕНКАРНО БРАШНО

pojadok_-jajca_leb_parcinja

Појадок со јајца и леб на парчиња

otvoren_sendvic_piperka_kaskaval

Отворен сендвич со пиперка и топен кашкавал

klub_sendvic_svez_zelencuk

Клуб-сендвич со свеж зеленчук

sendvic_pilesko_file_senf

Сендвич со пилешко филе и сенф

sendvic_tuna_crvena-piperka

Сендвич со туна и црвена пиперка

pecen_leb_-feta_domati

Печен леб со фета сирење и домати

sendvic_krem_sirenje_misirka_marula

Сендвич со крем-сирење, месо од мисирка и марула

Сите рецепти