Пченичен двопек

Тежина : 250g

Елит-  пченичниот двопек е вашиот идеален придружник за избалансирана исхрана. Уживајте во него: со мед за доручек полн енергија;  со јогурт за балансирана закуска или со парче сирење и салата како лесен оброк. Во неговиот привлечен вкус ќе уживате и доколку го консумирате самостојно, без никаков додаток.  Достапен во пакување од 250г.

  • kcal /100g 250g
pchenichen_bez_sol

Рецепти
...

xasx

КРОКЕТИ ОД ПЧЕНКАРНО БРАШНО

pojadok_-jajca_leb_parcinja

Појадок со јајца и леб на парчиња

otvoren_sendvic_piperka_kaskaval

Отворен сендвич со пиперка и топен кашкавал

klub_sendvic_svez_zelencuk

Клуб-сендвич со свеж зеленчук

sendvic_pilesko_file_senf

Сендвич со пилешко филе и сенф

sendvic_tuna_crvena-piperka

Сендвич со туна и црвена пиперка

pecen_leb_-feta_domati

Печен леб со фета сирење и домати

sendvic_krem_sirenje_misirka_marula

Сендвич со крем-сирење, месо од мисирка и марула

Сите рецепти