Медитерано крекери со сусам

Тежина : 105g

Крекери приготвени од квалитетни и природни состојки со ладно цедено маслиново масло (extra virgin) и сусам. Имаат кружен облик и идеално тенка, крцкава структура. Овие крекери се уникатна комбинација на богати вкусови, инспирирана од медитеранската кујна.

  • kcal /100g 105g
krekeri_so_susam

Рецепти
...

xasx

КРОКЕТИ ОД ПЧЕНКАРНО БРАШНО

pojadok_-jajca_leb_parcinja

Појадок со јајца и леб на парчиња

otvoren_sendvic_piperka_kaskaval

Отворен сендвич со пиперка и топен кашкавал

klub_sendvic_svez_zelencuk

Клуб-сендвич со свеж зеленчук

sendvic_pilesko_file_senf

Сендвич со пилешко филе и сенф

sendvic_tuna_crvena-piperka

Сендвич со туна и црвена пиперка

pecen_leb_-feta_domati

Печен леб со фета сирење и домати

sendvic_krem_sirenje_misirka_marula

Сендвич со крем-сирење, месо од мисирка и марула

Сите рецепти