ФИТ

Тежина : 350g

ФИТ лебот е направен по специфична рецептура, без додаток на масни компоненти и шеќери. Збогатен е со пченични трици, влакна од грашок и протеини од грав, со што се добива балансиран производ кој совршено одговара на принципите за здрава и урамнотежена исхрана. Поради својот состав тој е идеален за сите кои спортуваат, но и за оние кои се грижат за својата линија.

  • kcal /100g 350g
fit

Рецепти
...

xasx

КРОКЕТИ ОД ПЧЕНКАРНО БРАШНО

pojadok_-jajca_leb_parcinja

Појадок со јајца и леб на парчиња

otvoren_sendvic_piperka_kaskaval

Отворен сендвич со пиперка и топен кашкавал

klub_sendvic_svez_zelencuk

Клуб-сендвич со свеж зеленчук

sendvic_pilesko_file_senf

Сендвич со пилешко филе и сенф

sendvic_tuna_crvena-piperka

Сендвич со туна и црвена пиперка

pecen_leb_-feta_domati

Печен леб со фета сирење и домати

sendvic_krem_sirenje_misirka_marula

Сендвич со крем-сирење, месо од мисирка и марула

Сите рецепти